Výsledky KV 2022
DIEŤA A PES / CHILD AND DOG
1. GAJARSKÝ ADRIÁN, SK - BASSET HOUND
1. miesto
NAJKRAJŠÍ PÁR / BEST BRACE
1. KUBIČKOVÁ SIMONA, SK - BASSET HOUND
DAVINCI BOHEMIA GORGONY * FREYA OD ČASNÝŘE
1 miesto
skupina/group FCI - 6
BASSET BLEU DE GASCOGNE - MODRÝ GASKOŇSKÝ BASET
Rozhodca/Judge IVA ČERNOHUBOVÁ, CZ - Kruh/Ring 1
SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH/JUNIOR CLASS
1 ELLIE JASONS BLUE, SPKP 68, 26.02.2021
O: NOUGAT DES VALLEES LONGERONNAISES M: JACINTHE DES VALLEES LONGERONNAISES
MAJ: KOČKA LUKAS
V2 ......
2 SIRENA D´AMBRE DE CHASSAGNE, SPKP 84, 19.05.2021
O: ORIENT D´AMBRE DE CHASSAGNE M: NINA
MAJ: NOVOTNÝ PETER
V1, CAJC, KV ml, BOJ, BOB
......
SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ/OPEN CLASS
3 BEATRIS JASONS BLUE, SPKP 27, 04.02.2018
O: MELVIN DES VALLEES LLONGERONNAISES M: JACINTHE DES VALLEES LONGERONNAISES
MAJ: IVAN ROMAN
ABS. ......
BASSET HOUND
Rozhodca/Judge IVA ČERNOHUBOVÁ, CZ - Kruh/Ring 1
PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ/INTERMEDIATE CLASS
4 DEXTER HEROICA SLAVICA, SPKP 919, 07.10.2020
O: CAPRI SONNE DRAMIJOS M: MÁŠA Z HLUBOCKÉ HÁJOVNY
MAJ: KNAPPOVÁ BRIGITA
V1, CAC, CC, KV, BOS
......
PSY/MALE - TRIEDA VETERÁNOV/VETERAN CLASS
5 DAVINCI BOHEMIA GORGONY, CLP/BH/5823, 17.01.2012
O: QUICO DOS SETE MOINHOS M: CATHERINE BOHEMIA GORGONY
MAJ: KUBIČKOVÁ SIMONA
V1, BOV ......
SUKY/FEMALE - TRIEDA DORAST/PUPPY CLASS
6 ESTHER HEROICA SLAVICA, SPKP 930, 23.08.2021
O: CAPRI SONNE DRAMIJOS M: MON CHERI GLOOMY CLOWN
MAJ: KUTIŠOVÁ TÍMEA
VN1
......
SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH/JUNIOR CLASS
7 CHER OD ČASNÝŘE, SPKP 931, 10.07.2021
O: YOU AND ME DI CASA DEL PINO M: FRENCES OD ČASMÝŘE
MAJ: ZEMEK PAVOL ......
V3
8 FANTAZIE BOHEMIA HORRIDO, CLP/BH/7009, 10.03.2021
O: FLASH GRAND GRADES M: BASSETTERRE ZARA SOPHIE
MAJ: MAKOVÝ MATĚJ
V2 ......
9 LUISA GRAND GRADES, CLP/BH/7077, 16.06.2021
O: DREAM CHASER BOHEMIA HORRIDO M: HELEN GRAND GRADES
MAJ: PAŠKOVÁ JANA
V1, CAJC, Kvml, BOJ, J BIS
......
SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ/INTERMEDIATE CLASS
10 DESIREE HEROICA SLAVICA, SPKP 923, 07.10.2020
O: CAPRI SONNE DRAMIJOS M: MÁŠA Z HLUBOCKÉ HÁJOVNY
MAJ: KUTIŠOVÁ TÍMEA ......
VD
11 FOREVER LONG EARS ZAYA, MET.BASSET.620/21, 08.09.2020
O: CH FOREVER LONG EARS SUPER MARIO M: CH FOREVER LONG EARS ROCK STAR
MAJ: STEINER LÁSZLÓ + LAKATOS LÍVIA ......
V1, CAC
SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ/OPEN CLASS
12 BRAELYN HEROICA SLAVICA, SPKP 909, 01.11.2019
O: CAPRI SONNE DRAMIJOS M: DUDI´S DREAM BABETTA WENT AROUND
MAJ: MOLNÁROVÁ BARBORA ......
V
13 BRIGHT JONES-BE, CLP/BH/6883, 17.11.2019
O: FLASH GRAND GRADES M: QUIDA LADY BARNETT´S
MAJ: SOPKOVÁ GABRIELA + SOPKO VLADIMIR ......
VD
14 FREYA OD ČASNÝŘE, CLP/BH/6599, 27.08.2017
O: YANNICK QUEEN´S HERMELÍN M: DEINA OD ČASNÝŘE
MAJ: KUBIČKOVÁ SIMONA ......
V
SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV/CHAMPION CLASS
15 JANETTE GRAND GRADES, CLP/BH/6893, 06.01.2020
O: HOWLING HUNTER V. GRUNSVEN M: GINNY GRAND GRADES
MAJ: PAŠKOVÁ JANA ......
V1, CAC, CC, KV, BOB, BIS
GRAND BASSET GRIFFON VENDÉEN - VEĽKÝ HRUBOSRSTÝ VENDÉNSKY BASET
Rozhodca/Judge IVA ČERNOHUBOVÁ, CZ - Kruh/Ring 1
SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV/CHAMPION CLASS
16 REGGAEDOG CHOCOLATE, SPKP 37, 03.01.2020
O: YEUX REVEURS V. D. VIERSENHOEVE M: REGGAEDOG FIONKA
MAJ: DRLIČKOVÁ KRISTÍNA
V1, CAC, CC, KV, BOB ......
FOTO TU!